strona glowna grafika ramka 

 
.
.

Komputer diagnostyczny - JALTEST

 

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowsze urządzenie JALTEST PC LINK. Jest to komputer diagnostyczny do sprawdzania elektronicznych układów sterowania i kontroli, kasowania błędów, do wprowadzania ustawień, kalibracji, kasowania inspekcji itd.

JALTEST obsługuje niemalże wszystkie marki pojazdów użytkowych, m. in. takie jak:

 

znaczki samochodow

Pracuje ze wszystkimi rodzajami naczep wyposażonymi w układy hamowania i trakcji firm:

 • WABCO,
 • BOSCH,
 • HALDEX,
 • KNORR.

 

Dzięki urządzeniu JALTEST możecie Państwo sprawdzić i wykasować błędy, odczytać wartości czujników oraz uruchomić komponenty w systemach hamowania, zawieszenia, wtrysku silnika Diesla, skrzyni biegów, retardera, centralnego komputera, silnika, tablicy rozdzielczej, urządzenia antywłamaniowego, poduszek powietrza, klimatyzacji i wielu innych podzespołów zainstalowanych w pojazdach. Istnieje również możliwość wprowadzenia korekt ustawień w wybranych układach oraz kopiowania konfiguracji modułów hamowania naczep i zawieszenia ciągnika siodłowego.

 

Posiadanie własnego komputera diagnostycznego pozwoli Państwu przede wszystkim na zaoszczędzenie na drogich wizytach w warsztatach serwisowych. Koszt elektronicznej diagnostyki samego pojazdu to wydatek co najmniej kilkaset złotych oraz strata cennego czasu.

 

Poza tym, w przypadku posiadania własnego warsztatu naprawczego możecie Państwo w ogromnym stopniu przyspieszyć czas naprawy pojazdu poprzez szybkie i łatwe znalezienie usterki. Dzięki temu Państwa samochody szybciej wyjadą w trasę aby zarabiać.

 

Mając na uwadze ciągły rozwój systemów elektronicznych oraz wchodzenie na rynek nowych modeli pojazdów, oferujemy Państwu stałe aktualizacje oprogramowania, dzięki którym otrzymują Państwo nowe możliwości diagnostyki w istniejących modelach pojazdów oraz o możliwość diagnostyki nowych modeli. Oprócz tego przy wykupieniu aktualizacji możecie Państwo poszerzyć zakres swoich możliwości korzystając z dostępu do działu wsparcia technicznego, który pomoże w identyfikacji i rozwiązaniu pojawiających się zaawansowanych oraz skomplikowanych usterkach w Państwa pojazdach. Jako jedyni na rynku oferujemy w podstawowym zestawie program JALTEST Info zawierający szeroki zakres informacji technicznych, serwisowych o wszystkich typach pojazdów użytkowych. Istotnym elementem działania programu jest jego pełna kompatybilność z urządzeniem diagnostycznym.

 

Jesteśmy głęboko przekonani, że JALTEST nie tylko usprawni działanie Państwa firmy ale również w niedługim czasie przyniesie wymierne korzyści. Oferujemy ze swojej strony zapewnienie  Państwu stałej opieki naszych konsultantów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Dla klientów, którzy będą chcieli pogłębiać wiedzę dotyczącą elektroniki w pojazdach proponujemy okresowe szkolenia z udziałem specjalistów.

 

Urządzenie JALTEST występuje w kilku wersjach przeznaczonych do pracy w pełnym dostępnym zakresie pomiarów lub tylko w wybranym zakresie.

 

Kontakt

Bezpośredni
kontakt z naszymi biurem pod
nr telefonu:

+48 58 664 91 72

jaltest@jaltest.pl

NewsLetter

Zapisz swoj e-mail do naszego NewsLettera i bądź zawsze dobrze poinformowany

Strefa klienta

TUTAJ

ŚCIĄGNIESZ

NAJNOWSZE

OPROGRAMOWANIE

KLIKNIJ

Zasięg

Przedstawiciele

Mamy przedstawicieli w całym kraju.
Skontaktuj się z nami

Czy wiesz, że

Mamy przyjemność przedstawić Państwu urządzenie TEXA Navigator. Jest to uniwersalna platforma diagnostyczna służąca do diagnostyki systemów sterowania w pojazdach osobowych oraz pojazdach użytkowych wszystkich marek.

Urządzenie oraz konfiguracja oprogramowania umożliwia pracę niedoświadczonym osobom, jak i specjalistom i daje dostęp do szeregu niezbędnych informacj z zakresu diagnostyki pojazdów.

Komputer diagnostyczny komunikuję się z komputerem nie tylko za pomocą przewodów wyposażonych w złącze USB, ale także za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth.

Urządzenie obsługuje takie marki samochodów osobowych niemal wszystkich marek dostępnych w Polsce oraz pojazdy użytkowe ? ciężarówki, ciągniki siodłowe i rolnicze, samochody dostawcze, autobusy, naczepy i przyczepy oraz maszyny budowlane i silniki diesel?a.

TEXA Navigator służy do zdiagnozowania poszczególnych sterowników: silnika, ABS, Airbag, klimatyzacji, a także zestawu wskaźników, radia, drzwi, foteli, komputera pokładowego, układu kierowniczego, zawieszenia, układu hamulcowego oraz oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego pojazdu. Za pomocą tego urządzenia potrafimy odczytać parametry bieżące, odczytać i skasować błędy z pamięci sterownika, aktywować elementy wykonawcze, odczytać parametry 0/I, uruchomić silnik z pominięciem immobilisera, skasować inspekcję olejowe, nastawy, wyregulować kodowanie kluczyków, pilotów i programować sterowniki.

 

Urządzenia diagnostyczne TEXA Navigator:

 • Przekaźnik komunikacyjny (patrz obok)
 • Przewód 16-pinowy obsługujący standard EOBD/OBD II
 • Przewód USB do komunikacji z komputerem PC
 • Antena pozwalająca na transmisje w systemie Bluetooth
 • Walizka zabezpieczająca przed uszkodzeniem
 • Klucz USB z systemem zabezpieczającym HASP

 

Oprogramowanie DATA LINK LIGHT które znajduje się w standardowym wyposażenie urządzenia TEXA, jest niezbędne do diagnostyki każdego auta osobowego i dostawczego. Oprócz obsługiwania bieżących czynności autodiagnozy, program DATA LINK LIGHT zawiera również min informacje o:

data link

 • Układach sterowania silnikiem
 • Dane techniczne silnika
 • Dane techniczne elementów wtrysku
 • Układach klimatyzacji
 • Geometrii kół
 • Wzorcowe wykresy oscyloskopowe
 • Układach zapłonowych
 • Charakterystyki płynów i smarów
 • Schematy układów elektrycznych z dokładnymi opisami i rysunkami
 • Usytuowania czujników i elementów wykonawczych

 

Istnieje możliwość urządzenia i elastyczności oprogramowania gwarantujących funkcjonowanie i kompatybilność ze wszystkimi systemami stosowanymi w obecnych oraz przyszłych modelach samochodów. Dzięki programowi DATA LINK LIGHT wszystkie parametry można wizualizować graficznie a następnie zapisać i wydrukować tworząc własna bazę danych.

 

Funkcje do obsługi pojazdów użytkowych realizuje DATA LINK TRUCK. Podstawowymi funkcjami urządzenia TEXA Navigator jest odczyt parametrów, błędów, stanów, kodów sterowników, kasowanie błędów, kalibracja pracy systemów sterowania silnikiem, nastawy parametrów układu zawieszenia, skrzyni biegów, ingerencji w siły hamowania na poszczególne osie itp. Zestaw pozwala w pełni zdiagnozować min. układy ABS, EBS, Airbag, retarder, zawieszenie, skrzyni biegów, klimatyzacji, ogrzewanie, komputer pokładowy, immobilizer itp.

 

Wyposażenie standardowe zestawu TEXA Navigator zależy od Państwa wymagań.

eN-TRUCK
80-894 Gdańsk, ul. Garncarska 7/5
tel/fax +48 58 664 9172
tel. kom. +48 603 747 917
tel. kom. +48 603 530 902

en-truck@en-truck.pl

Na tej stronie używamy ciasteczek ,o których możesz poczytać tutaj. Prosimy o ich akceptację...